Skambinkite: +370 612 62068

Oro valymas

Siūlome išvalyti patalpų orą ir dezinfikuoti su ozonatoriumi arba jonizatoriumi, tam kad pasiektumėte geresnio efekto po cheminio palėsių valymo, taip pat patalpoje panaikinamas pelėsių, tabako ir gyvūnų kvapas.

ORO VALYMAS SU JONIZATORIUMI  • Joninis valytuvas neišskiria ozono, veikia tyliai, skleidžia daugiau kaip 6 000 000 neigiamų jonų/cm3, kurie paskleidžiami visoje patalpoje, ko pasekoje naikinami teršalai bei kvapai.
  • Neigiami jonai prisitvirtina prie dulkių dalelių, mikroorganizmų ir kitų nepageidaujamų junginių ir sujungia juos tarpusavyje. Tuomet dalelės tampa sunkesnės ir nusėda ant grindų arba išfiltruojamos oro valytuvo.
  • HEPA filtrai, esantys jonizatoriaus viduje, pašalina chemikalus, dujas, kvapus, laikiuosius junginius LOJ.
  • Jonizatoriaus UV lempa, kurios šviesos ilgis 254 nm, naikina kenksmingus mikroorganizmus, virusus, pelėsius, bakterijas. UV šviesa prasiskverbia pro mikroorganizmų membraną ir sunaikina ju DNR.
  • Švarus ir sveikas oras paskleidžiamas patalpoje.
  • Oro valytuvas turi CE sertifikatą.

Jonizatorių rekomenduojamas žmonėms, turintiems alergiją, astmą.

Jonizatorių atvežame pas jus į namus. Iki 20 m2 kambario oro valymas trunka apie 4 val.
ORO VALYMAS SU OZONATORIUMI

  • Ozonas - tai mėlynai baltos spalvos dujos, kurios suskaido mikroorganizmų (bakterijų, virusų, grybelių, pelėsių) ląstelių sieneles. Ozonas turi 3 atomus vienoje molekulėje. Ozonas yra vienas iš galingiausių oksidatorių ir dezinfikatorių. 
  • Ozonavimas - tai ekologiškas ir labai efektyvus kompleksinis oro valymas ir paviršių dezinfikavimas. Oras praturtintas ozonu, tampa gaivus. Ozonas naudojamas patalpų dezinfikacijai, naikina kvapus, užmuša pelėsius ir bakterijas. Ozonavimas - tai veiksmingiausia priemonė po cheminio pelėsių valymo, nes oro ozonavimas pilnai nužudo pelėsių sporus ore.
  • Ozonatorius turi CE sertifikatą.

Su profesionaliais ozonatoriais leidžiama dirbti tik specialistams, nes labai didelės koncentracijos ozonas gali pažeisti kvėpavimo takus. Naudojant prietaisą, žmonėms patalpoje būti draudžiama. 

Ozonatoriaus veikimo laikas priklauso nuo kambario ploto, ozonavimas trunka maždaug 30 min

Patalpose, kuriose naudojamas orokondicionerius, rekomenduojama prodezinfikuoti orą su ozonatoriumi vieną kartą per metus sezono pradžioje.

Ozonavimo kaina
priklauso nuo patalpos ploto ir laiko.

meistas i namus
Skambinkite: